Castle Creeps TD

1.48.0

5.0

3

Krallığı korumak için kahramanlarınıza rehberlik edin

13.8k

Bu uygulamayı oyla

Bir kez daha, oyuncular sinsi sinsi dolaşan işgalcilerin vahşi ordularından kulelerini savunmak için buradalar. Sizin de kullanabileceğiniz ana silahlarınız kule. Bununla birlikte, savaş alanınızda özgürce gezebilmeniz için karakterleri doğrudan kontrol edebilirsiniz.

Castle Creeps TD oyununun kurgusu her zaman olduğu gibi: düşmanlarınız her seviyede işaretli yolları takip ederken size de stratejik olarak kuleleri belirli alanlara yerleştirirsiniz. Düşmanları yendikten sonra, daha fazla kule inşa etmek için kullanılan mana kazanırsınız. Mücadelenizde ilerledikçe, kulelerinizin her birini iyileştirmek, daha iyi ve daha güçlü silahlar oluşturmanıza olanak tanır.

Her kule tipi, özellikle belirli bir düşman türüne karşı oynandığında etkilidir; bu nedenle düşmanlarınızı durdurmak için tüm kuleleri etkili bir şekilde birleştirmeyi öğrenmek zorundasınız. Aslında herhangi bir birlikten daha güçlü olan kahramanınız, en zor durumlarda bile düşmanın ilerlemesini durdurma potansiyeline sahip.

Castle Creeps TD, tekli oyuncu modunda 20'den fazla bölümle Android için mükemmel bir 'kule savunma' oyunudur. Buna ek olarak, yirmi farklı kuleyi ve bir avuç kahramanı da serbest bırakabilirsiniz.
Erika Okumura tarafından
X